MÜÜGITINGIMUSED

Üldine info

Veebipood www.arrogantdesign.ee on ArrogantDesign OÜ (registrikoodiga 14111051) pakutav teenus (edaspidi veebipood).

Veebipood on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, välja arvatud uuenduste tegemise tõttu esinevatel teenuse katkestustel. Veebipood ei vastuta probleemide eest, mis on põhjustatud kasutaja isiklikust internetiühendusest või tema kasutatavast arvutist. Veebipood on optimeeritud tööks enamiku levinumate brauseritega.

Hinnad

Veebipoe toodete hinnad on eurodes (€) ja hinnad sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse hindasid ja saatmise kulusid muuta. Arveldamine käib vaid eurodes.

Klienditeenindus

Meiega saate ühendust e-posti teel sales@arrogantdesign.ee ja telefoni teel +372 5858 6076.

Ostuprotsess veebipoes

Veebipoes ostu sooritamiseks tuleb toimida järgmiselt:

  1. Vali veebipoes välja sobiv toode ja lisa valitud toode ostukorvi toote juures paiknevale “Lisa ostukorvi” nupule vajutades. Valikuvõimalustega toote korral tuleb esmalt vajutada nupule “Tee valik”  ja avanevas tootevalikust valida sobiv tooteversioon ripploendist, seejärel lisada toode ostukorvi nupule “Lisa ostukorvi” vajutades.
  2. Peale kõigi soovitud toodete lisamist saab ostude ülevaatega tutvuda leheküljel “Ostukorv”.  Iga toote on võimalik ostude hulgast eemaldada toote ees asetsevat punast risti kujutist vajutades. Toodete kogust on võimalik suurendada tootekirjelduse kõrval asuva välja täitmisel.
  3. Ostu puhul on võimalik kasutada allahindluskupongil märgitud koodi sisestades see väljale “Kupongi kood”. Kupongi saab uudiskirja tellimise korral e-posti teel ja seda on võimalik kasutada esimese ostu sooritamisel. Kupong uudiskirja tellimise eest annab allahindlust -10% ja see kehtib tavahinnaga toodetele, mitte ei lisandu võimalikele kampaaniasoodustustele. Kampaaniate korras võidakse kehtestada ka muid kupongikoode, mida on võimalik kasutada kirjutades kood väljale “Kupongi kood”.
  4. Kontrollige ostukorv ja toodete info enne edasi liikumist.
  5. “Minge kassasse” nuppu vajutades saab edasi liikuda arveldusteabe määramise lehele, millel tuleb täita ostja info ja kohale toimetamise aadress ning kontrollida tellimus. Lehel valida soovitud makseviis valikute seast, tutvude ja kinnitada müügitingimused. Seejärel saab tellimuse kinnitada vajutades nuppu “Saada tellimus”.
  6. Sooritada maksmine vastavalt ilmuvale makse sooritamise infole.
  7. Tellimuse info saadetakse arveldusinfos määratud e-posti aadressile.
  8. Tellimus muutmise, tühistamise ja täitmise jälgimise jaoks tuleb võtta ühendust saates kiri ettevõtte kontaktides märgitud e-postiaadressile.

Maksmine

Maksmine Maksekeskus maksevahendusteenuse abil

Maksevahendusteenust pakub Maksekeskus AS.

Läbi Makskeskuse on võimalik kasutada pangalinki järgmistes pankades:

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor.

Maksmine arve alusel

Maksta on võimalik arve alusel. Valides maksmiseks arve alusel maksmise, saadetakse teile arve tellitud toodete eest ja tooted tarnitakse teile peale makse laekumist ArrogantDesign OÜ arvelduskontole.

Maksmine PayPal maksevahendusteenusega

Maksta on võimalik PayPal maksevahendusteenusega, mis pakub erinevaid maksevõimalusi, muu hulgas kõiki rahvusvahelisi krediitkaarte, deebetkaarte, Venmo ja PayPal kontoga maksmist ning PayPal krediiti.

Järelmaks Slice 75 kuni 800 euroste toodete puhul

Slice makseviis võimaldab tellida kauba kohe, maksta alles alates järgmisest kuust ja kolmes osas. Täpsemalt võib makseviisist lugeda siit.

Slice makseviisi saab valida kassas tasumise juures.

Maksmine järelmaksuga

Toodete eest on võimalik tasuda ka järelmaksuga.

Järelmaksu saab Liisi järelmaksu kaudu, mille lisainfoga saab tutvuda siin

ja Finora Capital järelmaksu võimalusega, mille lisainfoga saab tutvuda siin.

Kliendiinfo

Teie esitatud klienditeave (nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja aadress) on mõeldud ainult kliendiga suhtlemiseks ja seda ei avaldata kolmandatele isikutele. Erinevate makseviiside jaoks nõutavat makseteavet hoitakse ainult pangas või krediidiasutuses, mitte veebipoes või mõne muu kolmanda osapoole juures.

Makstes Maksekeskuse vahendusel edastatakse isikuandmed, mis on vajalikud makse sooritamiseks, autoriseeritud makseedastajale Maksekeskus AS.

Kohaletoimetamise aeg ja viisid

Veebipoe arrogantdesign.ee lehe kaudu tellitud kaupu toimetame kohale Eesti Vabariigi piires.

Veebipoe laotoodete tarneaeg on tavaliselt 1–7 tööpäeva alates tellimuse saamisest. Pange tähele, et kampaaniate ajal või tipphooajal võivad tarneajad olla tavalisest pikemad.

Tellimustoote puhul näidatakse tarneaega tootekirjelduses eraldi. Tellitavate toodete tarneaeg on 6-24 nädalat. Veebipood näitab tellimustoodete tarneajana automaatselt keskmise aja, 12 nädalat, kuid tarneaeg võib olla lühem, kui toodet on juba lattu juurde tellitud. Täpsemate tarneaegade teada saamiseks pöörduge klienditeeninduse poole.

Kui kohaletoimetamise aeg pikeneb või tellitud toode pole saadaval, võtab meie klienditeenindus teiega ühendust. Me ei vastuta kolmandate osapoolte põhjustatud viivituste eest.

Kohale toimetamise kulu on olenevalt toote suurusest 10 kuni 89 eurot. Tarnija võtab tellimuse üleandmisel teiega otse ühendust. Ettevõte toimetab tooted välisuksele. Tooted toimetab kohale kullerifirma TNT Express Worldwide Eesti AS või AS HRX.

Vahetusõigus ja tagastamine

Kliendil on vastavalt VÕS § õigus kasutamata toode tagastada või teise toote vastu vahetada 14 päeva jooksul alates tellimuse kohale toimetamisest, kohale toimetamise päev ei lähe 14 päeva arvestusse. Tagastatud toode peab olema kasutamata, turustatav ja originaalpakendis. Pidage meeles tagastada kõik osad, sealhulgas kasutusjuhendid ja kauba pakendid.

Kui soovite toodet tagastada, võtke ühendust klienditeenindusega.

Toote tagastamisel tagastatakse toote hind 7 päeva jooksul peale tagastuse töötlemist vastavalt maksemeetodile.

Kui tellimuse eest on makstud PayPal konto kaudu, siis tagasimakse teeb makseteenuse pakkuja PayPal, kasutades makseviisi, mida kasutati tellimuse eest tasumiseks.

Maksekeskuse kaudu makstes tehakse tagasimakse samal maksemeetodil, mille makstes valisite.

Kaardimaksega tasutud summa tagastatakse koheselt maksekaardile. Välismaise kaardi korral võib tagasimakse siiski pisut kauem aega võtta.

Arve alusel ja internetipanga kaudu sooritatud maksete korral tagastatakse summa ülekande sooritanud arvelduskontole.

Kui klient tellimuse tagastab, kehtib tagasimakse ainult toodete hinnale. Algset saatmise kulu ei tagastata. Klient võib toote tasuta tagastada meie tagasisaatmise punkti või tellida tagasi saatmise, mille korral on kulu sama, mis oli toote kohale toimetamisel.

Kui toode on tellimustoode (see tähendab eraldi tellitud toodet, mida ei ole laos olemas), tagastatakse kliendile toote hind, kuid sellest võidakse  maha arvestada tekkinud varaline kahju (VÕS §135), mis tekkis toodete tagastamisega.

Kui tellitud toode on vigane või teile on saadetud vale toode, siis tagastatakse ostjale ka kohale toimetamise tasu.

GET OUR EMAIL LETTER

Subscribe to the Futurelife mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

0

Ostukorv